Послуги

Опалювальна система – це важливий елемент вашого житла, особливо в зимовий період. Компанія Сервісант пропонує якісний сервіс за доступними цінами, який забезпечить ефективну і надійну роботу котла, а також Вашу безпеку і безпеку Вашого будинку.

Впродовж свого існування ми здобули великий досвід роботи, довіру і повагу наших клієнтів та партнерів.

Сервісне обслуговування

Наша компанія є сертифікованим сервісним центром Bosch, Buderus, Viessmann, Airfel, Immergas, Wolf, тому ми гарантуємо якісне сервісне обслуговування газового обладнання цих виробників. Наші працівнки надають повний спектр послуг:

  • продаж та монтаж обладнання, встановлення автоматики;
  • введення обладнання в експлуатацію з налаштуванням котлів та автоматики;
  • перший гарантійний пуск котлів та колонок;
  • сервісне обслуговування котлів та колонок;
  • екстрений ремонт обладнання у випадку виникнення аварійної ситуації;
  • продаж оригінальних запасних частин для газового обладнання.

Введення обладнання в експлуатацію

Належне введення в експлуатацію опалювальної системи впливає на безпечну та економічну роботу обладнання. Гарантія на обладнання надається за умови першого запуску котла авторизованим сервісним центром. При першому запуску на відсутність помилок перевіряються всі елементи опалювальної системи: гідравлічна схема, підключення димарів, газове підключення і відсутність його витікань, наявність приточно-витяжної вентиляції. За допомогою офіційного сервісного обладнання котел налаштовується на максимально ефективну роботу при конкретних технічних характеристиках наявної опалювальної системи, існуючим димарем, місцевим тиском газу і т.д.. Автоматика налаштовується в залежності від потреб користувача. Проводиться інструктаж користувача з правил безпеки та користування газовим приладом.

Ремонт обладнання

Як і будь-яке обладнання, опалювальне обладнання в результаті багатьох факторів може вийти з ладу або працювати не ефективно. Котел може зупинитись не тільки в результаті поломки, але й в результаті проблем із димарем, газозабезпечення, засміченням фільтрів, порушенням герметичності опалювальної системи. Компанія Сервісант проводить діагностику та якісні ремонтно-відновлювальні роботи з працездатності обладнання. Досвід та наявність необхідного обладнання і запчастин дозволяють нам зменшити час, необхідний для усунення несправності. Ми проводимо як гарантійне сервісне обслуговування так і післягарантійний сервіс та ремонт газового обладнання Bosch, Buderus, Viessmann, Airfel, Immergas, Wolf.